Ik wil zo graag een schaap in de tuin. We hebben best een ruime tuin, maar geen plek voor echte schapen. Dan maar een zelf gemaakte. Vanochtend eerst met het patroon van de Makke Schapen naar de drukker gefietst en die heeft het patroon vergroot met 360%.
Zo wordt het een schaapje met een lengte van ongeveer 40 centimeter.
Ik heb hem gemaakt van een lap atraciet kleurig vilt die ik nog had liggen.
Dit maal wel met de naaimachine in elkaar gezet, voor extra stevigheid.
Dit is het schaapje bloot, nog zonder wol. De poten zijn verstevigd met hout. Er gaat flink wat vulmateriaal in. Voor het grootste deel lontwol, maar voor zo iets groots zoek ik ook altijd resten naaldvilt, vilt, kaardvlies en wol bij elkaar. Ik heb er nog even aan gedacht hem te verstevigen met Powertex, toch maar niet gedaan. Zonde van de wol.
En dan lekker met het schaapje naar buiten om hem in de zon van een vachtje van Gotlandwol te voorzien.
Nog een poging.
Iets te zonnig weer om echt goede foto's te maken, maar hier boven is het schaapje te zien, met de gewone variant van de Makke Schapen. Flink groter dus.
En dit wordt zijn definitieve plaats in de tuin. De kleine schaapjes staan al weer binnen.
Zo is het schaapje ook bedoeld voor de vogels, ze mogen er wol afplukken voor hun nestjes.
Zou hij al zitten te wachten?
Alleen bij echt slecht weer ga ik hem even onder dak zetten, voor de rest is het een echt tuinschaap.
Ik heb me dus geweldig fijn vermaakt vanochtend. En wat staat er vanmiddag op het programma?
Van de zon genieten, onze zoon helpen met een essay en een beetje verder prutsen aan een vilten muurtje.
Daarover vertel ik dan een volgende keer meer.
Fijne dag verder!
Hallo Hannie,
Hier wou ik toch even op reageren. Wat een prachtig schaap is het geworden. Staat erg leuk in de tuin. Volg je al langer.Je schrijft leuke berichtjes. En je ontwerpt ook nog eens erg mooie pakketten. Ik zou zo zeggen ga zo door.
Groetjes Rianne.
Geplaatst door: Rianne | donderdag, 24 maart 2011 om 06:20 vm