Als we in een glazen bol hadden gekeken om een dag uit te zoeken voor de "Opendag in de Brummeltuun", dan hadden we het niet beter kunnen doen. Wat een schitterend weer was het gisteren. Het was bijzonder goed vertoeven in de tuin!
En vrijwel de gehele dag was het gezellig druk.
Heerlijk even zitten, met koffie, thee of gebak.
Reuze gezellig! We kijken er zeer tevreden op terug. Vaak gehoord ook dat speciaal dit weblog de reden was om te komen kijken. Zo wilden ook twee gasten speciaal nog even de Salomon's zegel in levende lijve zien.
Voor ons is het ook een ware familie dag. Mijn schoonzusje en haar moeder zijn aanwezig met mooie sieraden en zo door de dag heen druppelt de rest van de famlie ook binnen. Leuk om zo iets met zijn allen te delen!
Zelfs Troy was aanwezig, al vond die het wel vermoeiend, al die mensen begroeten.
De verkoop liep lekker, vooral de Buitenschapen deden het goed. Vanavond maar weer even wol wassen, het blijft maar doorgaan. Wat me meteen op het volgende brengt.
Er komt steeds en steeds meer vraag naar Buitenschapen of Tuinschapen, hoe we ze dan ook maar noemen. Steeds meer cursussen worden er gegeven en steeds meer vraag naar materiaal pakketten. De hoogste tijd dus om de simpele kopietjes in te wisselen voor een mooi patroonblad. En dit patroonblad is ook los verkrijgbaar. Vanaf nu voor 6,00 euro bij ons of bij diverse van onze wederverkopers. En materiaalpakketten leveren we uiteraard ook nog steeds. Maar ook bij diverse wederverkopers kunt u daarvoor binnenkort terecht.
Voor de rest doen we vandaag even rustig aan, even lekker bijkomen van alle drukte. Afgelopen week zijn de reisgidsen voor de vakantie op IJsland binnengekomen.
Daar maken we nu even tijd voor. En dus volgen we ook het nieuws over de vulkaanuitbarsting op IJsland, spannend....stopt hij wel optijd?
Maar niet teveel zorgen maken, we hebben nog wel een paar maanden.
Natuurlijk zijn we vandaag er gewoon weer met Troy op uit geweest en op de wandeling kwamen we deze eend met kuikens tegen. Lekker klein nog die pulletjes.
En op een steiger zagen we deze beide vogels uitrusten.
Fijne dag nog allemaal en...voor wie gisteren geweest is: Bedankt voor jullie komst, het was geweldig! Wellicht tot volgend jaar.
Reacties