Het blijft razend druk, maar toch even snel hier een berichtje plaatsen. Want er is toch het één en ander te vertellen. Allereerst nog wat leuke foto's uit de mail. Bovenstaande is van Carla Suk. Een echte muizenfan. Ik denk dat ze bijna alle muizenpakketten wel heeft zo onderhand. Nou ja, alle, er komen er steeds meer natuurlijk. We stevenen af op zo'n 50 verschillende. En als die 50ste uitkomt, gaan we dat natuurlijk vieren. Een muizenfeestje of zo, nog even geduld.
Deze muis met bijzonder staart is gemaakt door Wietske Siffels. Haar man werkt in de IT en wilde graag iets op zijn bureau wat Wietske gemaakt had. Leuk he? Dank je wel Wietske voor het insturen van de foto!!
En deze leuke van alles wat Tintangel® verzameling is van Monique de Jong. Alweer muisjes, maar ook, altijd leuk om te zien, één van mijn eerste pakketten: Wout Sprokkelhout.
En dan over naar het volgende onderwerp: Medisch Centrum Muis. Inmiddels zijn er 40 pakketten verkocht en zo heb ik vanochtend 100 euro overgemaakt naar Memisa. Dat zijn dus zomaar 20 veilige bevallingen! Dank jullie wel voor het mogelijk maken.
En de actie blijft gewoon doorgaan. Het pakket kost €23,95 euro en daarvan doneren wij € 2,50 naar Memisa.
En dan het laatste onderdeel van deze nieuwsbrief. Hhet duurt nog een hele tijd, maar de opendag in de Brummeltuun, is weer gepland. En wel op zaterdag 19 mei a.s. Zet het alvast in de agenda. Wij zijn er ook weer en samen met mijn ouders gaan we er weer iets leuks van maken.
Kijk even naar dit berichtje voor een impressie van vorig jaar.
http://tintangel.typepad.com/rondom-tintangel/2011/05/terugblik-en-meer.html
Een kijk even op het weblog van mijn ouders
www.indebrummeltuun.blogspot.com
Mijn vader is alweer aan het zaaien en stekken en ze laten mooie foto's zien om alvast heel veel zin te krijgen in voorjaar en zomer.
Dat was het voor nu, op naar het postkantoor met een flinke vracht in de fietskar.
Ik kan niet wachten 50 muisen pakketjes :-)
Geplaatst door: i.kiele@knid.nl | zondag, 15 januari 2012 om 11:38 vm