Vanochtend de nieuwe pakketjes in de etsy shop gezet, nu tijd om ze hier even voor te stellen. Allereerst dit haasje, was gisteren hier ook al te zien:
Hazel
Hazel is gemaakt van Katoenen teddystof, echt een knuffelhaasje.Daar is ze ook geschikt voor, mits stevig in elkaar gezet natuurlijk. Ze is gevuld met kussenvulling en heel ongebruikelijk voor een Tintangel® pakket, dat zit niet in het pakket. Haal bij Ikea of Action een goedkoop binnenkussentje en haal daar de vulling uit. Zo blijft Hazel lekker zacht en licht. Oogjes worden geborduurd met een knoopsteek. Hoe dit werkt zal ik zeer binnenkort even laten zien hier op mijn blog. Het ei wat ze vast heeft is gemaakt van sprookjesvilt. Dit ei wordt wel gevuld met wol en die wol zit wel in het pakket. Hazel is 17 cm hoog.
Natuurlijk heeft ze een zacht knuffelstaartje en ter decoratie een mooi lintje om. Laat lintje en ei weg als het een knuffel voor een kindje wordt.
Het pakket Hazel kost € 14,50
En dan het tweede pakket:
De Kuikenclub
In dit pakket zit materiaal voor drie kuikentjes, ze zijn ongeveer 4,5 cm hoog. De kuikentjes worden gemaakt om houtenkralen, geen gepruts met vullen van dit kleine spul. Voordat je de lijfjes en kopjes sluit, leg je de kralen erin en hup....klaar. En meteen mooi in vorm en een beetje zwaarder, zodat ze ook fijn blijven staan. Ik heb ze in stukjes eierschaal gezet op een bedje van mos.
Een pakket De Kuikenclub kost € 7,25
Dit pakket combineert erg leuk met het pakket Hippe Kippen.
Allemaal echt voorjaars pakketjes. Ik lees net dat we hier in het Noorden van het land de komende week echt winter gaan krijgen. Maar ook dan is het fijn in huis te knutselen voor Pasen.
Ik hoop dat de pakketjes weer in de smaak vallen. Bednkt voor het langskomen en tot het volgende berichtje!
Reacties