Voor de CreAgenda 2015, van de makers van Hobby Handig, mocht ik twee items verzorgen.
Een techniek items, ik heb gekozen voor het vilten van eikels met de viltnaald.
En kleine vilten schilderijtjes in borduurringen met drie verschillende bosdieren.
De agenda ligt nu in de boekhandel en gisteren kreeg ik zelf twee exemplaren thuis gestuurd, waarvan ik er eentje weg wil geven. Wat moet je daarvoor doen? Tja, daarover moest ik zelf ook eens even nadenken,want ik wil wel graag een echte Tintangel® fan er blij mee maken, maar dit is het geworden.
Pak de camera en maak een foto van je eerste gemaakte Tintangel® pakket. Stuur die foto, graag in formaat 345 x 460 pixels, naar atelier@tintangel.nl Onder de inzenders verloot ik deze agenda met een waarde van € 13,99 en ik doe er een materiaalpakketje bij om de drie schilderijtjes van bosdieren te maken, inclusief de borduurringen. Dus best een flink cadeautje. En twee deelnemers krijgen een troostprijsje. De uiterste inzenddatum is 21 september!
Ik hoop zo heel veel foto's te zien, van nieuwe pakketten, van nieuwe Tintangel® fans, maar ook gouwe ouwe.
En nu snel weer aan de slag, het is razend druk met alle beurzen die voor de deur staan. A.s. zaterdag de eerste opendag van het jaar waar mijn pakketjes te zien zijn: bij 't Koekendiefie in Coevorden. Ook de nieuwe muisjes staan daar, om live te bewonderen! Rianne heet jullie van harte welkom!
Graag tot een volgende berichtje.
Op mij foto die ik stuurde staan ook de kerstdingen niet . Zoals jultomte met Rendier . De winterwachter . En daarnaast nog wat leuke dingen van de nieuwste kerst van vorig jaar . Eigenlijk van elk seizoen en feestfagen heb ik wel pakketjes van Tintangel .Ga je trouwens zelf nog naar de Kreadoe Hannie ?
Groetjes Marloes
Geplaatst door: marloes veenendaal | donderdag, 11 september 2014 om 10:45 nm
Wat een super leuke give away .
En wat een leuke knutsels staan er van jou in Hannie . Nou mijn foto is onderweg . Maar helaas zitten er een hoop dingen nog in dozen per seizoen . Groetjes Marloes . En wie weet tot op de creadoe . Maar eerst ga ik vrijfag naar Rijswijk met mijn moeder en zus .
Geplaatst door: marloes veenendaal | woensdag, 10 september 2014 om 11:36 vm