Tijd om eens even weer een blogje te maken. Na een hele drukke week. Die was natuurlijk al een dagje korter, maar de Paasactie heeft voor heel veel drukte gezorgd. Zeker in combinatie met de nieuwe pakketten.
Hier is mijn fiets weer volgeladen, op weg naar de Gamma vlakbij ons, waar een PostNL pakket punt is. Erg makkelijk, paar minuutjes fietsen en het is geregeld. Soms loop ik met de fiets, dan is de fiets te vol geladen, maar dan is het maar tien minuutjes, ook zo geregeld.
Ik kon 30 stuks van de pakketten maken, dan was de stof op. Het tasje is inmiddels ook verkrijgbaar bij Niels Holgersson, Koekendiefie en Poppejans. Maar het gaat hard, ik heb er zelf nog drie in de shop. Dus wil je nog zo'n leuk tasje met juist deze stofjes, wacht niet te lang meer.
En dan: Leuke foto's in de mail
Hennie bouwde de muizenmotor om tot Berenmotor en voegde wat stoere details toe.
Ze zie je dat deze motor een windscherm heeft.
En het zadel en de koffer achterop zijn afgewerkt met stoere studs. En zie je de handvaten aan het stuur, daar herken ik Lego in! Ontzettend leuk om te zien. Het is een cadeautje en ik hoop dat de ontvanger er blij mee is, want hij is geweldig geworden!
En dan nog iets anders leuks, kennen jullie atelier Inspiree nog? Vast nog wel, van die mooie bolpopjes onder andere. Gea heeft echter het wolvilt meer en meer aan de kant geschoven en richt zich nu op het maken van Baby Gifts en daarmee heeft ze een winkel op Etsy geopend, klik hier!
GeesjeBabyGifts
En omdat ze zulke leuke en ook handige dingen maakt voor baby's en kersverse ouders, hier even wat plaatjes.
Hele leuke Bandana's. Super handig als baby's tandjes krijgen en ze staan nog hip ook.
En ze zijn er in heel veel verschillende leuke stofjes.
Nog zo'n handig iets, een luier tasje. Er passen aan de ene kant een paar luiers in, aan de andere kant schuif je een pakje met billendoekjes. En dat gaat zo in de tas.
En ook hele lieve knuffeltjes, knisperdoekjes, slingers en meer. Kijk eens in haar shop, zet hem bij je favorieten zodat als je een kraamcadeautje zoekt, je snel iets leuks uit kunt zoeken. Leuke prijsjes en al gratis verzending in Nederland vanaf een besteding van € 20,00
Zo, dat was het voor vandaag. Kom maandag even terug, ik ga trakteren op mijn verjaardag, op een gratis patroontje!
Maar nu, weekend. Heerlijk. En doe je dit weekend een bestelling, alleen als er haast bij is ga ik maandag verzenden, zet het er dan even bij.
Graag tot het volgende berichtje.
Reacties