Vorig jaar zaten we in de voorjaarsvakantie ook in de kou, maar dan in Noorwegen in dit huisje.
En zagen we sneeuw, veel sneeuw en prachtige staalblauwe luchten. Het lijkt een beetje op hoe Drenthe hier nu is, sneeuw, zon en kou.
Heerlijk dit weer. Gewoon de warme truien weer aan, aan de wandel met de wollen legging onder de jeans en hup, genieten. Dit jaar gaan we pas in de zomer op vakantie, maar zo'n wit koud weekje trekt toch wel.
Over naar de dingen hier, muizen!
Deze leuke tekening is gemaakt door Iris de Wit. Ik kwam haar actie voor Serious Request in December tegen op Facebook. Je kon haar een tekening laten maken en de opbrengst ging in het geheel naar Serious request. Ik doe altijd mee aan die actie, elk jaar doneren we een leuk bedrag, maar dit jaar besloot ik te gaan voor zo'n tekening en het bedrag eerst aan Iris te doneren.
Klik hier om de actie te bekijken. Ze heeft heel veel getekend, € 1350,--heeft haar actie opgeleverd voor Serious Request en bij mij werd vorige week deze tekening bezorgd. Ik had haar gevraagd mijn shops te bekijken voor inspiratie en dat ik graag iets met muisjes wilde. Dat is helemaal gelukt, van heel veel pakketjes zie ik muisjes, maar ook Kiki het kippetje heeft een plekje gekregen, net als Woef de hond. super leuke herinnering is dit.
Van de muisjes naar de katten, Figaro om precies te zijn. Die was aan de beurt voor zijn inentingen. Normaal gaat hij dan in de kattenmand die dan weer in de fietskar gaat, maar dit maal hadden we een nieuw vervoermiddel voor Figaro.
Ik had ze al vaak gezien deze tassen en heb besloten er eentje aan te schaffen. Met een kat op de rug tegen de wind in fietsen is toch net wat handiger dan met de fietskar.
En Figaro vond het prima. Die kon mooi de wereld in kijken, lekker hoog op mijn rug, ondertussen wat kattenpraat kletsend, want dat doet hij graag.
Hij is meteen flink gebruikt want zoals we al vermoeden werd het tijd wat kiesjes te laten trekken. We hebben Figaro als jonge maar volwassen kat uit het asiel gehaald en dat hij niet zo'n goed gebit had wisten we wel. Na zijn kaakbreuk toen we hem twee jaar hadden ( waarschijnlijk botsing met auto, auto won) zijn er bij die operatie al tanden en kiesjes verwijderd maar de geur uit zijn bekje deed meer ellende vermoeden. En inderdaad, zo langzamerhand was ingrijpen weer nodig.
Hij heeft weinig "dental hardware" meer over maar kauwt weer zonder moeite brokjes. Hij heeft het allemaal prima doorstaan en de tas was een uitkomst zo. En bij de dierenarts maakte hij helemaal de blits!
Tot zover weer het dierennieuws. Er wordt met deze koude dagen veel geslapen door de katten, energie besparing heet dat.
Zo, verder met iets nieuws, ik vind het tijd worden voor een gratis patroontje en het ideetje is er al, nu de uitvoering nog.
Graag tot het volgende berichtje.