Paashaas Acrobatiek had ik al laten zien. Maar nu maak je het vrolijke speelse tafereel compleet met nog twee leuke nieuwe haasjes. Ik stel ze graag voor.
Paashaasje-over
Dit haasje kan het de hele dag wel doen, zo licht als een veertje over zijn ei springen, haasje-over spelen dus. Vandaar zijn naam: Paashaasje-over.
Een schattig haasje die door zijn handjes juist op het ei te plaatsen, echt los is van het ei met zijn buikje en zo echt lijkt te vliegen.
Is het geen schatje? Die moet je toch in huis hebben?
Paashaas jongleur.
Nog zo'n leukert is dit haasje, wat groter dan Paashaasje over. Hij jongleert naar hartenlust met paaseitjes. De hele dag als het moet. Door een stokje in zijn pootje te verwerken kan hij stevig op één been staan. Hij staat hier op een klosje bakkerstouw van de HEMA, die past er wat kleur betreft prachtig bij.
Zijn pluizige staartje maakt hem natuurlijk helemaal haas.
Beide ontwerpen zijn net als de Paashazen Acrobatiek verkrijgbaar als compleet pakket ( echter wel zonder klosje of berkenstammetje) in mijn pakketten shop.
En als direct te downloaden patroon in mijn patronen shop. Daar staat het patroon weer in zowel Nederlands als Engels voor je klaar.
Heel veel plezier me deze nieuwe leukerds gewenst!
Dat wordt een vrolijk Pasen, maar gelukkig heb je nog ruim de tijd om ze te maken.
Graag tot het volgende berichtje.