En toen zat ik zomaar ineens in Piets weerbericht! Hoe kwam dat?
Deze week was ik even bij de Welkoop en ik werd gevraagd of ik vrijdagavond even met Troy langs wilde komen voor wat "shoots". Ze kennen Troy, die draagt altijd zo leuk zijn eigen boodschappen naar huis, zie dit bericht , klik hier. Ik begreep, het ging nogal snel, dat het voor dierendag zou zijn, ik dachts aan iets voor facebook of zo. O ja hoor, ik kom wel. Dus helemaal niet wetend waarvoor het nu precies was, ging ik gisteravond op de afgsproken tijd met Troy richting Welkoop.
En zo belande ik in de opnames voor Piets weerbericht! En hier ging het met name om, Troy die met een kluif naar huis loopt. Eerst een klein kluifje, maar de dame die volgens mij de opnamesleidster was, vond dat maar niets. Dus zij de schappen in en ze kwam met deze enorme weer terug, die Troy ook wel wilde dragen. Al keek hij wel even beteuterd toen de klein kluif weer verdween.
Het was een grappig gebeuren om mee te maken. Even klant spelen, die voorlichting krijgt, maar wel voor het schap met "onherkenbare"snacks. Niet met varkenssnuiten, runderoren en kippenpoten in beeld. Stel je voor.....
En toen natuurlijk ook even blijven voor het "Oet Morn" moment. Troy had intussen de kluif uitgepakt en nam het er maar even van.
Beetje klein, maar rechts onder in beeld, kluift hij rustig door! Deze foto's zijn wat screenprints, gemaakt van de uitzending, vandaar de slechte kwaliteit. Wil je nog weten wat voor een mooi weer het wordt, kijk dan naar de herhaling op uitzending gemist, klik hier . Zie je Troy en mij in actie.
Als ik het van te voren geweten had......maar nu ik er eenmaal stond ging ik er maar voor en vond ik dat ik toch ook maar even met Piet op de foto moest.
Ruim een uur later naar huis met mijn boodschappen, Troy met zijn kluif die nu inmiddels half op is en een cadeautje voor de moeite.
Een voerbak, kam, kluifje voor Troy ( is ook al op) een een leuke cadeaubon. De voerbak en kam geef ik weer door aan het dierenasiel hier in het dorp. Wij zijn al voorzien in dat soort spul en zo komt het weer goed terecht.
Al met al een leuk avontuur. Al sta ik liever weer achter de camera dan ervoor. Maar, ik heb wel weer wat te bloggen, vandaar dat ik toch maar even de moed heb opgevat om met Piet op de foto te gaan!
Graag tot een volgend berichtje, dat wordt morgen met twee nieuwe pakketjes, over tot de orde van de dag dus weer. Goed weekend!